אישורי הגעה וסידורי הושבה

כלה חוגגת

מארגנים אירוע, מסיבה או כנס? חסכו לעצמכם זמן יקר וכסף עם שירותי ההגעה וההושבה של רזרבה.

רזרבה מספקת את שירותיה לכל סוגי האירועים- חתונות,חינות, שבת חתן, בר/בת מצוות, בריתות, ימי הולדת, אירועים וכנסים עסקיים, ימי גיבוש וימי נישואין.

שירות אישורי הגעה וסידורי הושבה חוסכים לכם זמן- במקום להתעסק עם רשימות מוזמנים תנו לנו לעשות את העבודה. אנו נשלח הזמנות אלקטרוניות למוזמנים שלכם ובכל רגע תוכלו לראות את קצב אישורי ההגעה אונליין. יתרה מזאת, אנו לא שוכחים שישנם מוזמנים שאינם נגישים להזמנות אלקטרוניות (מבוגרים, מכשירים כשרים וכדומה) ולכן נדאג גם להתקשר באופן אישי למוזמנים על מנת לוודא את הגעתם לאירוע.
לאחר שנקבל תמונת מצב ברורה תוכלו לעדכן את האולם במספר האורחים המדויק ובכך לחסוך התחייבות מיותרת.

לאחר שנסייע בסידור השולחנות לפי בקשתכם, ביום האירוע עצמו האורחים שלכם יתקבלו באולם ע"י דייל/ת שינחו אותם לגבי מספר השולחן שלהם. קבלת הפנים הזו תמנע מאורחיכם את הרגשת אי הנוחות. בצורה זו כל אורח יודע עם כניסתו לאולם/גן האירועים היכן הוא יושב, מה שמסייע בארגון התקין של האירוע.

לעיתים קרובות אנו נתקלים במוזמנים שמגיעים למרות שהגעתם לא תוכננה. אלה הם בדיוק המצבים בהם אנו מפסידים כסף על פתיחת שולחנות רזרביים לאורחים בודדים. גם במצב כזה, שירות ההושבה של רזרבה ימנע מכם לבזבז כסף מיותר. אנו נוסיף את האורחים לשולחנות הקיימים תוך התחשבות וניסיון להושיבם בסביבת האנשים הרצויה. מנהל האירוע שלנו ידאג שההושבה תתבצע בצורה נעימה ומקצועית לשביעות רצונכם.

אנו ברזרבה דוגלים במקצועיות ודעתכם חשובה לנו! לאורך כל התהליך, אנו נקיים מולכם קשר רציף תוך הקשבה ושיפור מתמידים כדי שבסוף האירוע תצאו מרוצים עם חיוך.

לכן, כשאתם מתכננים אירוע קטן או גדול, קחו בחשבון את שירותי אישורי ההגעה ההגעה וסידורי ההושבה של חברת רזרבה– מדובר בהשקעה כספית מינימלית שתחסוך לכם אלפי שקלים ותשאיר אתכם רגועים לקראת היום הגדול שלכם. מזל טוב !

מאמרים נוספים