אישורי הגעה לחתונה

חיסכון של כאב ראש, זמן וכסף: למה כל כך חשוב לעשות אישורי הגעה?

תכנון החתונה בעיצומו, וההתרגשות בשמיים. אפילו כבר פרסמתם תמונת "סייב דה דייט" אומנותית עם הכלב ושלחתם הזמנות לאורחים שלכם. אבל ההתרגשות הזו מהולה בהרבה לחץ: אתם רוצים שיום החתונה יהיה הכי מושלם שיש ויעבור הכי חלק, שהכל יתקתק כמו שצריך, בתוספת כמה שפחות בלת"מים.
איך לסדר את ההושבה? על כמה מנות להתחייב מול האולם? כמה מהאורחים יגיעו? מדובר הרי באלפי שקלים ויותר שיכולים להיזרק לפח בגלל חוסר דיוק במספר האורחים הצפוי. וזה עוד לפני שדיברנו על הזמן היקר שלכם: יש לכם כל כך הרבה על הראש עכשיו, למי יש זמן להתקשר למאות אורחים? התשובה פשוטה: שימוש בשירות חיצוני של אישורי הגעה לאירוע.

הנקודות העיקריות

למה שירות של אישורי הגעה הוא הכרחי?

חיסכון בכסף

כמות המנות והשולחנות, אלכוהול ואנשי צוות באירוע; על כל אלו אתם משלמים במיטב כספכם, ואין שום סיבה שתשלמו עליהם לחינם. אישורי הגעה עוזרים לכם לגלות כמה אנשים צפויים להגיע, ועל כמה מנות אתם מתחייבים מול האולם. במילים אחרות: בלי אישורי הגעה אתם מסתכנים בהפסדים של אלפי שקלים ויותר. לא חבל?
טיפ: למרות הדיוק הרב שמאפשרים אישורי הגעה, יש אורחים שמאשרים הגעה ולמרות זאת לא מגיעים לחתונה. ולכן, בעת ההתחייבות לאולם- הורידו כ-10% ממספר המאשרים.

חיסכון בזמן

בכל הנוגע לתכנון חתונה, הזמן קצר והמלאכה מרובה. אישורי הגעה לאורחים דורשים הרבה זמן, סבלנות וריכוז. בתוך כל רשימת המשימות הארוכה שיש לכם- חסכו לעצמכם זמן יקר, והשתמשו בשירות אישורי הגעה שיעשה זאת עבורכם.

סדר וארגון באירוע

בשביל אירוע מסודר ומתוקתק, חייבת להיות לכם אינדיקציה מדויקת כמה שיותר של כמות האורחים מגיעים. כאשר הנתונים האלו בידיכם, תוכלו לעדכן את סידורי ההושבה וכמות המנות ולמנוע הרבה כאוס מיותר.

מהימנות

האמת היא כזו: אם יש אורח שלא יכול להגיע, כנראה שלא יהיו לו נעים לבשר לכם את זה ישירות. ולכן, העובדה שמישהו זר, ניטרלי וחיצוני עורך אישורי הגעה לאירוע עבורכם- מעלה את הסיכוי לדיוק מקסימלי במספר האורחים הצפויים.

אישורי ההגעה של "רזרבה": כל מה שאתם צריכים לדעת

אחרי שהבנתם כמה חשובים אישורי ההגעה לשקט הנפשי והכלכלי שלכם, נסביר לכם בדיוק איך השירות שלנו עובד. החבילה המשתלמת שלנו כוללת:

למה דווקא רזרבה?

זמינות, סבלנות ויחס אישי

אצלנו הכל נערך בתיאום וניתן לשינוי. רוצים לשנות את נוסח או מועד ההודעה? אין שום בעיה. רוצים הודעת ווטסאפ? אפשרי לחלוטין. רוצים לספר לנו איך אתם מרגישים? נשמח לשמוע. אנחנו כאן בשבילכם, בסבלנות אין קץ ובזמינות מלאה בשעות העבודה.

מחיר סופר משתלם

המחיר שאנחנו מציעים הוא החל מ1.8 ש"ח לרשומה בלבד, כאשר במחיר הזה נכללות עד 8 שיחות טלפון, שזו כמות טלפונים שלא תמצאו באף מקום אחר. ולא רק זה, אם יש לכם אורחים שכבר אישרו הגעה דרככם- העבירו לנו את הפרטים שלהם, נשמח לשלוח גם להם הודעת תזכורת. עלינו.

מקצועיות ודיוק

המומחיות שלנו באה לידי ביטוי בדגש על הפרטים הקטנים, תוך הסתכלות על התמונה הגדולה. שום פרט לא מתפספס מידי הצוות הקפדן, המיומן והמקצועי שלנו. הסטטוסים של האורחים שלכם יירשמו בקפידה בטבלאות מדויקות שמתעדכנות בזמן אמת. וכשאנחנו מתקשרים לאורחים, נחכה ל-"הלו" עד התא הקולי. ואם לא תהיה תשובה, נצלצל שוב. ושוב. אחוזי היענות גבוהים- זה כאן.

בשורה התחתונה, יש דברים שלא חוסכים בהם.

אישורי הגעה הם “Win-Win Situation” שכן הם חוסכים לכם הרבה כסף, זמן, כאב ראש ובלאגן– ומעניקים סדר, דיוק ושקט נפשי. אנחנו במשפחת רזרבה יודעים בדיוק מה חשוב לכם ואיך לענות על הצרכים האלו בצורה הכי טובה, רגישה, מקצועית ומשתלמת. השקעתם כל כך הרבה בחתונה שלכם, בואו נגרום לה להיות בדיוק כפי שחלמתם!

דילוג לתוכן