אמרת לו כן? מזל טוב !

ההכנות לקראת היום הגדול יכולות להיות פשוטות מאי פעם עם שירות אישורי ההגעה וסידורי ההושבה חברת "רזרבה".

בין הפגישות עם עשרות הספקים, החיפושים הבלתי נגמרים אחר שמלה ( או 3) מנצחת ואין ספור גני אירועים וטעימות, אנו נוטים לשכוח שבסופו של דבר מדובר בערב אחד קצר שהעיקר בו הוא האווירה.

ומה זו אווירה אם לא האנשים שאותם אנו בוחרים להזמין לחלוק איתנו את הרגע המאושר בחיינו?

אנו בחברת "רזרבה" מאמינים שאירוע מוצלח הוא כזה שהאורחים בו מרגישים בנוח, מחייכים ויוצאים עם זיכרונות נעימים.

זוגות רבים עדיין בוחרים להזמין את אורחיהם ע"פ המסורת באמצעות שליחת הזמנות מודפסות בדואר. שיטה זו היא בעייתית למעקב ומי שבוחר בה עלול לפספס כ-15% מאורחיו. הסיבה לכך היא היכולת המוגבלת של הדואר לספק שירות מהיר ויעיל, כמו גם שליחה לכתובות לא נכונות או לא מדויקות. לכן אנו ממליצים לחלק רק לאורחים הקרובים הזמנה ביד ולשאר המוזמנים פשוט לשלוח הזמנה בווצאפ.

לאחר חלוקת ההזמנות, ולקראת מועד החתונה עלינו להחליט על כמה מוזמנים להתחייב לאולם. שיטה אפשרית אך לא מדויקת היא "להמר" על כמות המוזמנים. לדוגמה- "הזמנו 400 אנשים, סביר להניח שיגיעו בין 300 ל-320 ". שיטה זו איננה מומלצת כי אינה מתחשבת כלל בכל המשתנים, ואינה בודקת בפועל עם האורחים מי אישר הגעה וכמה יגיעו. שימו לב- במצבים כאלה אתם עלולים להגיע לסכומי הפסד משמעותיים שיכולים להימנע בפשטות.

איך עושים את זה כמו שצריך?- מזמינים חבילת אישורי הגעה הכוללת הודעות ושיחות ע"י צוות טלפניות ומקבלים גם הודעת תזכורת ביום האירוע עם קישור לWAZE והודעות תודה לבוקר שאחרי

מאות זוגות מרוצים ממליצים על שיטת אישורי ההגעה וסידורי ההושבה של "רזרבה".
אצלנו תקבלו שירות אנושי, יעיל, מהיר והכי חשוב- מדויק.

איך התהליך מתבצע? כשבועיים לפני מועד האירוע ולאחר שהכנתם את רשימת המוזמנים שלכם אנו נדאג לשלוח להם את ההזמנה האלקטרונית שלכם ונעקוב אחר קצב אישורי ההגעה יחד איתכם.

מעבר לכך, אנו נדאג להתקשר ולוודא את הגעת האורחים שלכם בצורה נעימה כדי שאתם תוכלו להתכונן ליום הגדול בלי דאגות מיותרות.

לאחר שנקבל תמונה מדויקת של כמות האורחים תוך תשומת לב לילדים, משפחה, חברים ומבוגרים נוכל לסייע לכם בסידור השולחנות.

סידור השולחנות הוא קריטי לא רק כדי שהאורחים שלכם ייהנו מישיבה בנעימים, אלא גם כדי למנוע הוצאות מיותרות על שולחנות רזרבה שגני האירועים רק מחכים שתפתחו.

רוצים לתכנן את החתונה בכיף ולחסוך אלפי שקלים? התקשרו עכשיו וחסכו זמן וכסף על אישורי הגעה וסידורי הושבה

מאמרים נוספים