בחירת ספקים לאירוע

אז איך בוחרים ספק לאירוע?
‏לא משנה אם אנחנו מארגנים אירוע מורכב ועתיר ספקים כמו חתונה או אירוע מעט פחות מורכב כמו ברית או בר מצווה, בכל אירוע עלינו לעבוד עם רשימה של עשרות ספקים מכל הסוגים ‏שאת רובם אנחנו לא מכירים מראש. אז איך נבחר ספק מתאים לאירוע שלנו?

ראשית נחשוב על תאריכים פוטנציאלים, מקומות גאוגרפים אפשריים או טווח מחירים רצוי בו נרצה לבחור את הספקים שלנו. כך נוכל לצמצם את הרשימה הארוכה מאוד של בעלי המקצוע ולהגיע לנקודת התחלה טובה. שנית, נכנס לפורטלים או אתרים מומלצים, ‏נשאל חברים או אנשים שעשו אירוע בזמן האחרון אם יש להם המלצות על ספקים על מנת לצמצם את הרשימה הארוכה לעד חמישה ספקים.

משם נמשיך לסבב טלפונים לספקים הפוטנציאליים- כדאי להיות מוכנים עם רשימת שאלות ונושאים להעלות במהלך השיחה כדי לא לפספס נקודות חשובות- מה המחיר, מה כולל השירות והאם יש אותיות קטנות, מתי צריך לשלם , היכן אפשר לראות המלצות ועוד….

יצרתם כימייה עם ספק מסוים? והמחיר והשירות גם מתאימים למה שאתם מחפשים? ברכותיי! יש לכם אור ירוק להתקדם עם הספק- כמובן רק לאחר קבלת אישור מהחצי השני שלכם…:-)

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »