דגשים למשא ומתן מול ספקים באירוע

מתכננים חתונה או אירוע אחר בקרוב? הנה מספר דגשים שיעזרו לכם לעבור את האירוע בשלום:

  • ראשית התחילו באולם מתאים, הגדירו תקציב וטווח תאריכים אפשרי, ובדקו מחירים עם לפחות 5 מקומות- הרבה פעמים המחיר הראשוני לאולם מסויים יורד ברגע שהאולם מנסה למכור תאריך ספציפי שבו אין לו אירועים או לאחר המשא ומתן הראשוני.
  • קחו איתכם לפחות עוד אדם שמבין במשא ומתן לאולם.
  • אל תתחייבו על כמות מוזמנים גדולה מדי- הורידו לפחות 30% מכמות המוזמנים להתחייבות ראשונית לאולם.
  • שימו לב לפרטים הקטנים כמו שעת סגירת האירוע, תוספות שונות וכמובן רזרבה באולם- אל תתפשרו על פחות מ10% להושבה שמית ו20% להושבה כללית.
  • בקשו מהאולם את האפשרות להכניס עציצים ועיצובים משלכם לשולחנות ולא להסתמך בלעדית על חברת העיצוב של האולם- שעלולה לגבות מחירים מופרזים.
  • לאחר מכן בדקו עם מספר צלמים ודיג'יים מומלצים- נסו לקבל עסקת חבילה שתכלול גם את צלם המגנטים בנוסף לצלם וחבילת אטרקציות שתעבוד בתיאום עם הדיג'יי- זה עשוי לחסוך לכם כסף וחשוב יותר לעזור לתיאום ושיתוף הפעולה בין הספקים השונים בחתונה.
  • לאחר מכן סגרו את האלכוהול עם האולם או באופן עצמאי- בררו מחירים לפני והגיעו לפגישה עם אדם מנוסה במשא ומתן ודף עם נתונים על בסיסם תוכלו להתמקח.
  • בקשו המלצות על ביגוד לחתן ולכלה בפורומים שונים ואל תלכו על הכי יקר- גם בתחום המחירים הבינוני יש חליפות ושמלות איכותיות  ומיוחדות
  • בבחירת עיצוב התסרוקות והאיפור- לכו לפגישת ניסיון עם הספקים והתרשמו מהכימיה האישית- במידה ויש ספק מומלץ בחום לנסות ספקים אחרים.

ברכותיי! סגרתם את רוב הדברים החשובים לחתונה- עכשיו קחו פסק זמן של שבוע לפחות שתקדישו למנוחה ולזוגיות ולאחר מכן חזרו להשלים את הפרטים הקטנים.

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »