למה כדאי לקחת סידורי הושבה? קבלו 5 סיבות

לא משנה איזה סוג אירוע אתם מתכננים, סידורי הושבה יכולים לפנות לכם זמן יקר, לצד חיסכון כספי גדול. כיום סידורי הושבה נפוצים לא רק בחתונות, אלא גם באירועים נוספים כמו בבר או בת מצווה, ברית או בריתה, ואפילו באירוע עסקי. השירות מאפשר לאורחים שלכם להגיע בסטייל לאירוע, ולהתיישב בנוחות במקום הייעודי שלהם.

אם גם אתם מתכננים אירוע ואתם מתלבטים אם לסגור סידורי הושבה, הכתבה הזאת בדיוק בשבילכם. הבאנו בפניכם 5 סיבות לבחירת שירות סידורי הושבה.

שנתחיל?

קבלת פנים יוקרתית כבר בדריסת הרגל הראשונית

אין ספק שההגעה עצמה לאירוע מהווה עבור אורחים רבים סוג של מבוכה קלה. לעיתים יש תור ארוך של אנשים המחבקים את הורי החתן והכלה, או תור של אנשים המחפשים את מקום הישיבה שלהם. ואז, כל אחד מתיישב במקום אחר, ואז הדודה מגלה שהדוד התיישב במקום אחר ואז יש צורך לאחד בין השולחנות. כאשר דיילות מקבלות את האורחים עם מקום מדויק, החוויה המדהימה מתחילה כבר מדריסת הרגל הראשונה.

אינדיקציה לכמות המוזמנים

כחלק משירותי סידורי הושבה, תקבלו גם שירות אישורי הגעה לאירוע, כך שתוכלו לקבל אינדיקציה לגבי כמות המוזמנים ולהיערך בהתאם. כל אורח יקבל הודעה לאישור ההגעה ולאחר מכן גם שיחת טלפון המאשרת את הגעתו. זה הזמן כמובן לראות אם החברים הקרובים מגיעים, (ואם לא לנסות להבין למה, ואולי להגדיל את הסיכוי שיבואו). כמו כן, תוכלו לדעת כמה ימים לפני האירוע מה המצב, וכך להיערך בהתאם מול האולם לגבי מספר השולחנות הקיימים וגם לגבי שולחנות הרזרבה.

תכנון נכון של הישיבה באולם

תצורת הישיבה באולם יכולה להשפיע על האווירה, הצפיפות וגם על המרחב בחלל. במהלך תכנון חכם על ידי שירותי סידורי הושבה, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים חשובים שיכולים לתרום להרמוניה באירוע כמו את ההיכרות האישית של האורחים, הושבת ילדים, תכנון נכון מבחינת גודל והרכב השולחנות באולם ועוד. רק נזכיר ששיבוץ האורחים מתבסס בין היתר גם על פי אישורי ההגעה ורצונם של בעלי האירוע.

חיסכון כספי

כפי שאתם וודאי יודעים, בעלי אולמות יציעו לכם שולחנות רזרבה, בתקווה שהם יפתחו במהלך האירוע. סידורי הושבה מאפשרים להושיב בצורה מדויקת את האורחים שאישרו הגעה ולהגיע לאחוזי דיוק גבוהים מאוד. בדרך זו, כמעט ולא יהיו "חורים", כלומר כסאות שנותרים ריקים, וגם דיילים יוכלו להושיב אורחים שהגיעו ללא אישור במקומות פנויים, וכך להימנע מפתיחת שולחנות רזרבה.

מחיר הוגן ששווה את התמורה

אנו בחברת 'רזרבה' מציעים ללקוחות חבילות לבחירה במחירים אטרקטיביים המתאימים גם לבעלי תקציב נמוך. החבילות כוללות מעטפת שירות לסידורי הושבה כמו מפיק ודיילות ביום האירוע, אחריות מלאה על צמצום הרזרבות, סידורי הושבה ממוחשבים בתוכנה מתקדמת, הודעת תזכורת ואפשרות לרכישת חבילת אישורי הגעה מדויקים.

לרכישת החבילה במחיר מוזל >>>

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »