מה ההבדל בין סידורי הושבה לאירועים באופן פרטי לבין סידורי הושבה מטעם האולם?

במהלך סגירת האולם לאירוע שלכם, הצוות וודאי יציע לכם מפיק אירועים, סידורי הושבה מטעמו ואולי גם דיילת שתמתין לאורחים עם חיוך וכוס שמפניה. סידורי הושבה מטעם האולם, הם לרוב סטנדרטים ביותר ואינם כוללים בפועל את העבודה הסיזיפית המתקיימת הרבה לפני הגעת האורחים לאירוע. אז בואו נראה מה כולל שירות סידור הושבה פרטי, ביחס למה שתקבלו באולם. 

סידורי הושבה פרטיים הם כמו רואה חשבון טוב

לפני שנתחיל, נסביר שמדובר על ניגוד אינטרסים. האולם מעוניין שיהיו כמה שיותר "חורים", כלומר מקומות ריקים שהמנות עליהם משולמות (על חשבונכם כמובן). זו הסיבה שהדיילת החייכנית, לא תגדיל ראש לחפש מקום לאורחים שתפסו להם את המקום, או לאורחים שהגיעו בהפתעה. אז מה היא תעשה? פשוט תפתח שולחן רזרבה. אם כך, בהחלט מדובר בניגוד אינטרסים, שהרי חברה פרטית תדאג לכסף שלכם, ממש כמו רואה חשבון טוב.

בואו נראה מה זה כולל?

כפי שאמרנו, סידורי הושבה הם לא רק להושיב את האורחים, אלא הרבה מעבר לזה. העבודה דורשת מעקב ותכנון רציני לגמרי, עוד הרבה לפני שהאורחים הגיעו. בואו נראה מה כוללים שירותי סידור הושבה פרטיים:

לאשר הגעה מול האורחים.

לתכנן את השולחנות על פי כמות האנשים.

לדאוג שבני משפחה וחברים ישבו יחד.

לשלוח הודעות תזכורת לאורחים.

תוכנה לתכנן מקומות הישיבה וכמות האורחים.

כל אלה הם שירותים שתקבלו על ידי חברה חיצונית, בעוד האולם לא יעניק לכם את השירותים הללו, אלה תאלצו לבצע אותם לבד, או על ידי חברה חיצונית, ואז לסנכרן מול החברה לאולם מבחינת מקומות הישיבה וכמות האורחים. שירות סידורי הושבה פרטי מעניק כלם את מעטפת שירות הכוללת טיפול מסור בכל הפרמטרים הקשורים לסידורי ישיבה נינוחים.

דואגים גם לסדר מקום אורחים שלא הגיעו

לרוב, כאשר מבצעים סידורי הושבה מול האולם, אתם משלמים על פי האורחים שאישרו הגעה במערכת. מה קורה אם אורח לא הגיע? וכאמור תמיד יש כמה אורחים שלא יכלו להגיע בדקה התשעים בשל סיבות כאלה ואחרות. סידורי הושבה על ידי חברה פרטית תאפשר לכם לקבל דיילות שישבצו אנשים אחרים שהגיעו בהפתעה או לצמצם מקומות וכך לא תפסידו כסף, כי במקומם התיישבו אנשים אחרים. זאת כמובן בנוסף לחיסכון על שולחנות רזרבה שעליהם כבר דיברנו.

לסיכום, סידורי הושבה על ידי חברה פרטית עדיפה בהרבה על פני סידורי הושבה שמציע לכם האולם, ומאפשר לאורחים להגיע בסטייל לאירוע ולקבל יחס אישי מדיילות שילוו את האורחים באלגנטיות למקומם. מלבד זאת, תוכלו לקבל מעטפת שלמה של שירות הכוללת אישורי הגעה, מערכת ממוחשבת ונוחה שתאפשר מעקב, שליחת תזכורת בהודעה לאורחים ביום האירוע וגם הודעת תודה על השתתפותם באירוע.

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »