מתחתנים בסטייל: כך בוחרים חברת סידורי הושבה לאירוע

סידורי הושבה הוא אחד השירותים החיוניים לכל אירוע, ויש שיגידו שהוא השירות שחסך להם הרבה כסף וגם בלגן שלם ביחס לאירועים אחרים. רגע לפני שמזמינים שירות שכזה, יש כמה דברים שחשוב לדעת, על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה, כזו שתאפשר לכם ליהנות משקט נפשי באירוע וגם לחסוך לא מעט כסף.

כידוע, שירות סידור הושבה הפך לאחד השירותים החיוניים והנפוצים לכל אירוע, החל מחתונות, בר או בת מצווה, ברית או בריתה ואפילו באירועים עסקיים. למעשה, מדובר על שירות המאפשר לנו להושיב את האורחים בסטייל על ידי דיילות המקבלות בחיוך את האורחים, ולעיתים גם שירות מנהל אירוע הדואג שכל האורחים ישבו במקומם, כמו גם שלא יהיו כסאות פנויים באולם.

איך שירותי הושבה לאירוע חוסכים כסף?

אין ספק שהשירות יכול לחסוך כספים רבים, בעיקר כאשר מדובר על אירוע גדול עם כמות גדולה של אורחים, הרי כיום אולם האירועים מחייב את בעלי האירוע על כל כיסא, כלומר כל כיסא שאינו מנוצל באירוע יחויב בתשלום של עלות המנה. מנגד, האולם ישמח לפתוח שולחנות רזרבה, הרי הוא מרוויח כסף על כל השולחן, גם אם ישבו עליו שלושה אורחים והשולחן מיועד לעשרה אורחים.

על מה צריך לשים דגש בעת בחירת החברה?

אז אחרי שהבנו את החיסכון והיעילות של שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה כיצד בוחרים חברה מקצועית שתוכל להעניק לכם שירות אישי ולאפשר לכם ליהנות משקט נפשי לאורך כל האירוע, ובד בבד גם לחסוך כסף.

בדקו האם החברה מציעה חבילות – האופציה הטובה ביותר היא לרכוש חבילת סידורי הושבה לאירוע, מה שיאפשר לכם לדעת מראש מה תקבלו ואיזה מחיר תשלמו. לרוב, חברות מציעות מגוון חבילות לבחירה, כך שתוכלו לבחור את החבילה המועדפת עליכם לפי אופי האירוע והתקציב.

אנשי צוות ביותר האירוע – בדקו כמה אנשי צוות החברה מספקת ליום האירוע. לרוב, חברות מספקות מנהל אירוע ודיילות, אך כדאי לבדוק כמה דיילות החברה מספקת. מובן שאם מדובר באירוע גדול, כדאי לקחת 3-4 דיילות שיקבלו את האורחים.

סידורי הושבה ממוחשבים – בדקו האם החברה מספקת סידורי הושבה ממוחשבים, מה שיכול לאפשר לכם לעקוב אחרי המוזמנים שהגיעו ולקבל דוח מסודר.

אישור הגעה מקדים – בדקו האם החברה מעניקה שירות אישורי הגעה, כך שתוכלו לקבל את שני השירותים הנחוצים במקום אחד מבלי לפצל בין החברות. בנוסף, כדאי לדעת ששירותי אישורי הגעה כוללים הודעות מעוצבות, הודעות תזכורת עם קישור לוויז, הודעת תודה לאחר האירוע וכו'.

ניסיון החברה והמלצות – כדאי לבדוק את ניסיון החברה בתחום, ובמקביל גם לקבל המלצות מזוגות קודמים שנעזרו בשירותי החברה והיו מרוצים. תוכלו לקרוא ביקורות על החברה בפייסבוק או בגוגל ולהתרשם מהשירות שאנשים אחרים קיבלו.

מזל טוב!

מאמרים נוספים