סידורי הושבה בישראל- טרנד שאינו צפוי לחלוף

בכל שנה מתחתנים בישראל כ50 אלף זוגות ב800 אולמות אירועים שונים, וזאת בלי להביא בחשבון אירועים נוספים הנערכים באולמות ברחבי הארץ.

בעבר, רוב האירועים היו בעלי אופי צנוע יותר, הן במנות המוגשות והן בעיצוב השולחנות ורמת ההפקה באירוע. היום, עם השיפור האדיר בכלכלת ישראל ההפקות השונות יודעות לתת מענה לכל צורך של הזוג הצעיר- החל מהפרחת בלונים בחופה ועד לסידורי הושבה באולם עם רזרבה בתוך השולחנות, מה שמייתר את הצורך בשולחנות רזרבה מיושנים ואת הצורך להכניס אנשים ל"חורים" פנויים בשולחנות.

ניתן לראות גם שיותר אולמות וגני אירועים החלו מציעים דיילות ללא תשלום באירוע על מנת להקל על הזוג לעשות סידורי הושבה- מתוך הבנה שאירוע מסודר ומוקפד יתרום גם להם מבחינת שביעות רצון האורחים מהאולם ויעודד ביקורות מעולות ברשתות החברתיות.

אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן לבחור בסידורי הושבה ולגרום לאירוע שלכם לבלוט לטובה…

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »