סידורי הושבה לאירועים: כך תושיבו את החברים שלכם יחד

ניתן לומר שאחד האתגרים המשמעותיים בתהליך סידורי הושבה באירוע הוא הושבת החברים הקרובים. אם כל הכבוד לחברים של ההורים, לשכנים ולדודה שמגיעה מרחוק, החברים הם אלה שעושים את השמח האמיתי, ולכן יש לשמור להם מקום של 'כבוד' באולם. אז בואו נראה כיצד אפשר להושיב את החברים יחד, ומהן האופציות הקיימות.

אז אחרי שסיימתם לשבץ את בני המשפחה, לבצע את החישובים השונים, ואפילו לאכזב את הדודה שאולי לא תשב עם בת דודתה, הגיע הזמן להושיב את החברים במרכז העניינים, ועדיף כמובן שכולם ישבו ביחד, גם החברים של החתן וגם של הכלה, מי יודע, אולי יהיו שידוכים מוצלחים.

אז איך עושים את זה? קבלו כמה טיפים מצוינים

על שולחן אבירים שמעתם?

ברור לנו שיש לכם המון חברים, מהעבודה, מהצבא, מהתיכון ואפילו מהצופים. וודאי תרצו להושיב את כולם ביחד, וזה הרבה יותר קל ממה שזה נראה. כיום אולמות מציעים שולחנות אבירים במיוחד לחברים, כלומר 2-3 שולחנות מחוברים יחד ואפילו יותר, בהם תוכלו להושיב את החברים. כדי להיות פרקטים, העדיפו להושיב בשולחנות אלה את הקבוצות הגדולות יותר של החברים, לדוגמה החברים מהעבודה שיכולים להיות כמה עשרות של אנשים. אפשר גם לפצל את השולחן בחלקו להושיב חברים מהצבא ובחלקו השני חברים מהעבודה. הכל כמובן פתוח ואפשרי, רק צריך לעשות את זה בצורה נכונה.

אופציה נוספת היא לייצר כמה שולחנות אבירים הסמוכים זה לזה שמוקצים כולם לחברים של החתן והכלה יחד. אם בחרתם בשירות סידורי הושבה, הדיילות ילוו את החברים לשולחנות האבירים, והם יחליטו היכן ברצונם לשבת וכמובן ישמרו מקום לחבריהם שבדרך. לחלופין, החברים יוכלו לקבל פתק מהמארחת עם פתק לדוגמה שכתוב עליו שולחן 8-9 והם יוכלו לשבת איפה שבא להם. 

איפה כדאי למקם את השולחן עם החברים?

מכיוון שהחברים הם גולת הכותרת באירוע, עושים שמח, מצב רוח וכמובן מקפיצים את המורל, העדיפו להושיב אותם בסמוך לרחבת הריקודים וכמה שיותר קרוב לבר המשקאות שיוכלו לתדלק כל הערב. בכל מקרה, וודאו שיש מספיק מקום לכל החברים, על מנת שכולם יהיו יחד במרכז האולם.

מחפשים חברת סידורי הושבה טובה? נסו אותנו!

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »