תודה לאורחים- זה לא כדאי זה חובה

עשיתם אירוע מוצלח? כל האורחים הגיעו, שמחו ונשארו אתכם עד השעות הקטנות של הלילה?

מעולה! עכשיו זה הזמן להגיד תודה לאורחים ולכל מי שלקח חלק בחוויה המדהימה שלכם!

המעט שאתם יכולים לעשות זה לשלוח הודעת תודה אישית מכם לכל אחד מהאורחים ולספר להם על הרגשת התודה שלכם ויש כאלה שיגדילו לעשות ויתקשרו אישית לכל אורח ויודו על ההשתתפות ועל המתנה שנתן.

הדרך הכי קלה היא לסגור בדיל של אישורי ההגעה גם הודעות תודה לכלל האורחים בנוסף להודעות התזכורת ומי שרוצה לעשות לבד יכול לעשות זאת בעצמו עם הטלפון שלו אך בקבוצות קטנות יותר של כ20 אנשי קשר בכל פעם.

דוגמא להודעות תודה אפשריות:

תודה רבה שלקחתם חלק בשמחתנו! אוהבים מאוד …..

תודה שבאתם לשמוח ולשמח! אוהבים ….

משפחה וחברים יקרים, תודה שהגעתם לחתונה שלנו! אוהבים …

אז תזכרו, האירוע לא נגמר כאשר כל האורחים הולכים הביתה אלא יום לאחר מכן כאשר אמרתם לאורחים תודה מכל הלב, ואם תרצו אפשר גם להגיד תודה לספקים שעשו לכם את הערב בלתי נשכח!

בטוח שהשקעה קטנה מצדכם תעשה פלאים ביחסים שלכם עם החברים והאורחים ויעזרו להפוך את האירוע שלכם למושלם- לא רק בעינכם אלא גם בעיני המוזמנים….

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »