10 סיבות לבחור בשירותי סידורי הושבה

סידורי הושבה לחתונה

סידורי הושבה הוא השירות שבהחלט מסדר לכם את האירוע, ומאפשר ליהנות מקבלת פנים בסטייל אירוע יוקרתי. אם גם אתם תהיתם מהם היתרונות של השירות ומתלבטים אם לרכוש את השירות, אתם במקום הנכון. הבאנו לכם את כל הסיבות לבחור בשירותי סידורי הושבה לאירוע שלכם.

שנתחיל?

חיסכון עצום בכסף

ידוע שכיום בעלי אולמות אירועים מתמחרים מנות לפי מספר כסאות, כלומר במידה והשולחן אינו מלא, גם אם יושבים סביבו 4 אורחים, תשלמו מחיר מלא של 10-12 מקומות. זו הסיבה שחשוב מאוד למלא את השולחנות כדי שלא לשלם סתם על מנות.

חיסכון בזמן

שירותי סידורי הושבה לחתונה חוסכים לכם הרבה זמן, שוודאי לא יהיה לכם בתקופת ארגון החתונה. במקום להתחיל לסדר את המקומות בצורה שכל אחד יוכל לשבת ליד חבר או בן משפחה, מישהו אחר עושה זאת במקומכם.

האורחים נכנסים בסטייל לאירוע

קבלת הפנים של אורחים תהיה מרשימה מאוד, עם שולחן מעוצב ודיילים ודיילות שיחלקו לאורחים שמפניה ואת מספר המקום שלהם בשולחן, ואפילו ילוו אותם למקום בסטייל של אירוע קוקטייל יוקרתי.

תדמית מעולה לאירוע שלכם

עם שירותי סידורי הושבה לאירוע, החתונה שלכם קבלת תדמית אחרת, של אירוע יוקרה בסטייל נשף יוקרתי, כך שרק בשביל זה שווה  לרכוש את השירות.

פחות עומס בכניסה

כאשר דיילים ודיילות יקבלו את האורחים, באופן טבעי לא יהיה עומס בכניסה, והאורחים לא יעמדו מבולבלים בכניסה לאולם ויחפשו את המקום שלהם, כך שבהחלט תוכלו להתחיל את האירוע ברגל ימין.

כל אחד יושב עם המשפחה או החברים

השירות כולל סידור מראש של המוזמנים, ולכן מבעוד מועד קובעים היכן כל אורח יישב, מה שיכול למנוע מצב שאורחים לא ישבו עם בני משפחתם. כמובן שאפשר להצמיד שולחנות כך שכולם יישבו יחד וייהנו מכל רגע.

אין כסאות פנויים באולם

הדיילים והדיילות יסיירו באופן תמידי באולם על מנת לבדוק שאין כסאות פנויים באולם, ואם יש הם ידאגו להושיב בהם אורחים. כפי שאמרנו, כיסא ריק הוא תשלום של מנה לאולם, כך שתוכלו לחסוך הרבה כסף.

האורחים מתקבלים בחיוך לאולם

בעת הזמנת שירותי סידורי הושבה, הדיילים והדיילות יקבלו בחיוך את האורחים, ולכן גם אם מישהו יגיע באמצע החופה כשכולם עסוקים, הוא ייהנה מקבלת פנים מרשימה ודיילים שילוו אותו למקומו, כך שמדובר על שירות ממש חיוני.

שירות ששווה את המחיר

שירותי סידורי הושבה אינם יקרים ביחס לכל ההוצאות של האירוע, וכפי שאמרנו הם יכולים לחסוך לכם הרבה כסף. בחישוב פשוט זו הוצאה שמחזירה את עצמה, ולכן היא שווה מאוד גם ביחס לתמורה וגם ביחס לחיסכון הכספי במנות ובפתיחת שולחנות רזרבה.

אפשרות לשדרג עם שירותי אישורי הגעה

ניתן לשדרג את השירות עם אישורי הגעה שגם יזכירו לאורחים להגיע (טלפונית או בהודעה), וגם תוכלו לדעת את כמות האורחים שצפויה להגיע לאירוע שלכם.

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »