5 המיתוסים על סידורי הושבה לאירועים

אם עד עכשיו הצלחתם לרוקן חלקית את רשימת הצ'ק ליסט שלפני החתונה, דעו כי ממתינה לכם משימה מעט מאתגרת ושמה – סידורי הושבה. כן, מדובר לכאורה על משימה שנראית פשוטה, הרי מה יכול להיות מורכב בהושבת האורחים? אז זה שלא! מדובר במשימה מורכבת, אבל עם קצת תושייה ואפילו סיוע מחברה חיצונית, תוכלו לצלוח את האתגר.

קבלו 5 מיתוסים על סידורי הושבה שכדאי לנפץ!

סידורי הושבה הוא תהליך מלא בפוליטיקה, מתמטיקה וויכוחים

רבים סבורים ששירותי סידורי הושבה לחתונה חייבים להיות מלווים במתמטיקה, בפוליטיקה ואפילו בלחץ של זמן. הגיע הזמן לנפץ את המיתוס ולהסביר שסידורי הושבה יכולים להיות קלים מאוד אם עובדים בצורה נכונה. סיוע בחברה המציעה שירותי סידורי הושבה לאירועים, יכולה למנוע בעיות ולאפשר לכם מבעוד מועד לארגן את ישיבת האורחים בצורה שנוח לכם, ללא חישובים מיותרים.

להתחיל את סידורי ההושבה חודשיים לפני

נכון שמדובר על הליך מורכב, אבל אין צורך להתחיל אותו חודשיים לפני האירוע, שהרי אין לכם עדיין את רשימת האורחים הצפויה להגיע לאירוע, ולכן מיותר להתחיל לתכנן את סידורי ההושבה חודשיים לפני. אז מתי כן להתחיל? התחילו כשלושה שבועות לפני האירוע עם שירות אישורי הגעה, וכאשר לפחות 80% מהאורחים אישרו הגעה, התחילו בתהליך סידור הושבה.

שירותי סידורי הושבה יקרים

ממש לא! זהו מיתוס נפוץ מאוד. רבים סבורים כי מדובר על הוצאה מיותרת, הרי למה צריך דיילות שילוו את האורחים או דיילים שיושיבו את האורחים? אז הרשו לנו לחדש לכם, שירותי סידורי הושבה לאירועים יכולים לחסוך לכם הרבה כסף! כיום האולם גובה לפי מספר כיסאות ולא לפי מספר האורחים, ולכן 'חורים' בשולחנות, כלומר מקומות ריקים עולים לכם כסף. מנהל אירוע פרטי יוכל להושיב את האורחים בצורה יצירתית, וכך למנוע חורים. החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים.

למה צריך מנהל הושבה? אפשר להיעזר בבן משפחה

רבים סבורים כי ניתן למנות אחד מבני המשפחה שיהיה אחראי על הושבת האורחים, וכך לחסוך את שירותי סידור ההושבה. זהו מיתוס שבהחלט אפשר לנפץ, כיוון שרק מנהל הושבה מקצועי יוכל לנהל את האירוע בצורה מקצועית ולדאוג לכל הצרכים שלכם מול צוות האולם, כמו גם יוכל למצוא פתרונות יצירתיים להושבת האורחים.

אף פעם לא פותחים שולחנות רזרבה

זהו בהחלט מיתוס שצריך לנפץ! האינטרס של בעלי האולם הוא שתפתחו שולחנות רזרבה, הרי הם מקבלים על כל שולחן שנפתח מחיר מלא, גם אם התיישבו על השולחן 3 אורחים. שירותי סידורי הושבה יאפשרו לכם למנוע פתיחת שולחנות רזרבה, וגם אם צריך, השולחן יהיה מלא כדי שלא תפסידו.

מאמרים נוספים

טיפים לארגון סידורי הושבה לאירוע

טיפים לארגון ותכנון סידורי הושבה לאירוע

חלק מתכנון החתונה, עלינו לבצע רישום של האורחים שצפויים להגיע, כך נוכל לתכנן בהתאם את מספר המנות וגם לבחור את גודל האולם הדרוש. כמובן שהמספר לא יוכל להיות מדויקת בתחילת הדרך, אבל אפשר לבצע רשימה משוערת של המוזמנים וכך לקבל החלטות שונות. אז לפני שמתחילים, חשוב לדעת שזוהי משימה לא פשוטה, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נינוחה, אפשר כמובן להיפגש בבית קפה או לשבת בכיף יחד.

קרא עוד »
סידורי הושבה לצד אישורי הגעה לאירוע

מה ההבדל בין שירותי סידורי הושבה לשירות אישורי הגעה לאירוע?

כיום כל אחד יודע את החשיבות של שירותי אישורי הגעה לחתונה השירות שמתקשר ומוודא את הגעת האורחים לאירוע, והם למעשה יכולים לעשות את ההבדל בין חיסכון או הפסד של הכסף שלכם. אבל יש עוד שירות והוא שירותי סידורי הושבה לאירוע, בואו נראה מה ההבדל בין השנים והאם כדאי לקחת את שני השירותים יחד או להסתפק באחד מהם.

קרא עוד »